Zerrin Özer intihar etti tezine menajerinden açıklama

Kamelya

New member
Ünlü sanatçı Zerrin Özer, cumartesi günü rahatsızlanarak hastanede tedavi altına alındı.

bir süre evvel köpeği ölen ve yaşadığı ıstırap niçiniyle sıkıntı vakit içinder geçirdiği belirtilen sanatkarın, kullandığı ilaçların yan tesiri kararı kötüleşerek, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Seyrantepe Ek Binası’nda tedavi görmeye başladığı bildirildi.

Lakin Özer ile ilgili ‘intihar’ haberleri gündemden düşmedi. Köpeği ‘Hurma’yı kaybettikten daha sonra bir çok güç vakit içinder geçiren müzikçinin intihar ettiği söylentisi yayıldı.

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre, cumartesi akşamı hastaneye kaldırılan Özer’in, acil müdahale daha sonrası sedye üzerinde özel bir odaya alındığı görüldü.

MENAJERİ KONUŞTU

Akşam saatlerinde ilaç alıp, intihar ettiği haberleri daha sonrası hastaneye kaldırılan ünlü müzikçinin menajeri Haluk Şentürk, “15 gündür ağır bir biçimde çalışıyor. Köpeğinin mevti de üstüne gelince durum bu biçimde oldu. İntihar teşebbüsü gerçek değil” açıklamasını yaptı.

“İNTİHAR OLAYI”

Zerrin Özer’e kırmızı alanda müdahale edildiği sırada, Özer’i hastaneye getiren bir yakınının polis memuruna, “10-15 tane ilaç içti. İntihar olayı, içtiği ilaçlar kalbiyle alakalı bir sorun yaratmış. Kardiyoloji tabibi bekliyoruz” dediği duyuldu.

GAZETECİLERE MÜDAHALE

Güvenlik bakılırsavlileri, Özer’in kırmızı alandan çıkarılıp, odaya gdolayıldüğü sırada telefon ile manzara almak isteyen muhabirleri engelledi. Fotoğrafların silmesini isteyen güvenlik nazaranvlileri, gazetecileri hastaniçin çıkarmak istemedi.

Yaşanan olaylar daha sonrası polis memurları hastaneye gelerek, durumu denetim altına aldı.

“ALLAH’IM NASIL BİR ACIDIR BU!”

Sanatçı, köpeği ‘Hurma’nın vefatıyla sarsılmıştı. Acı haberi Instagram hesabından duyuran ve kederini söz eden Özer, “Çok sevdiğim oğlum, her şeyim Hurma’mı kaybettim. Allah’ım nasıl acıdır bu! Lütfen bu resmi görürseniz bir dua eder misiniz? Teşekkür ederim” demişti.