OnePlus Türkiye sürprizi: Resmî sitesi faaliyete geçti

• Konuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi
A

admin

Guest
Akıllı telefon pazarının beğenilen markalarından OnePlus uzun müddettir ülkemizde de satılıyor ve OnePlus Türkiye garantisini de görüyorduk. birebir vakitte bir resmî sitesi yoktu ancak artık var.

İlginizi Çekebilir OnePlus Nord LE yalnızca bir tane üretildi

OnePlus Türkiye’de üretim yapacak mı?

Son periyotta Çinli markaların toplamda yüz milyon doları geçen yatırımlarına şahit olduk ve 3 büyük marka ülkemizde yerli üretime başlamıştı. Bu hafta itibariyle OnePlus markasından da kıymetli bir adım geldi.

Ayrıyeten Bkz. “Redmi K40 Gaming’in silah çeker üzere ses çıkaran tetik tuşları bu biçimde çalışacak [Video]”

Çinli akıllı telefon markalarından Xiaomi’nin Avcılar’da, Oppo’nun Tuzla’da, Tecno’nun ise Pendik’de üretim tesisleri bulunuyor. Bu markaların alt markaları da olduğu için kalabalık bir üretim sınırı ortaya çıkacak.

OnePlus ise resmi internete sitesini hayata geçirerek kıymetli bir eksiği kapatmış oldu. OnePlus telefonları ülkemizde OnePlus Türkiye garantili biçimde satılıyor lakin erişilecek bir resmi site bulunamıyordu.

OnePlus markası da Oppo ve Vivo üzere BBK Holding iştiraki olduğu için Oppo’nun Tuzla’daki tesislerinde üretim yapması bir çok muhtemel. Muhtemelen de Nord serisinden bir telefonun ülkemizde birinci yerli OnePlus modeli olduğu haberini yakında duyabiliriz.