Kenan Doğulu’dan Beren Saat’e: Karım benim ilham kaynağım

Kamelya

New member
Kenan Doğulu, İstanbul Kültür Üniversitesi’nin 4. Meslek Onursal Ödülleri’nde ‘En Düzgün Erkek Sanatçı’ seçildi. Sahneye çıkan Doğulu, “Arkadaşlar her şeydilk evvel şu savaşın bitmesini istiyoruz, zira başımızın üzerinde füzeler uçarken bir şey yapmamız imkansız lakin bir daha de umudumuzu kaybetmememiz gerekiyor. Yarınlarımız hoş olsun istiyorum herkes gibi” açıklamasını yaptı.

“BEREN’İN MÜZİĞİ HAZIR”

Eşi Beren Saat‘in albüm çalışması hakkında ise ünlü müzikçi, “Evet, Beren Hanım’a da el attık, hazır esasen müziği. Çok titiz, her şeyi kendi hazırlamak istiyor, daima değişiklikler yapmak istiyor. Zira mükemmeliyetçi bir insan. İnşallah o da çıkacak ancak tarih veremiyorum Beren benim klibimde oynamıştı. Şayet klip çekmek isterse ben de onun klibinde oynarım, niye olmasın” dedi.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat, 14 yıl daha sonra bir daha birebir projede yer alacak.

“İLHAM KAYNAĞIM BEREN”

Kenan Doğulu, “Benim ona yazdığım ‘Yosun’ müziği vardı, ona da klip çekmeyi düşünüyoruz Kendisine de rica edeceğim bir defa daha oynasın diye. O istesin ben her vakit buyruğuna amadeyim. Ben bu konularda konuşmayı sevmiyorum, genelde yazmayı seviyorum. Beren Hanım hakkında yakında bir daha yazacağım, müzik haline getirdiğimde dinlersiniz. Zira benim ilham kaynağım Beren. Ben hayli şanslıyım zira ilham kaynağım bir karım var” kelamlarıyla, eşine övgüler yağdırdı.

Son günlerde, Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat’in’in, Nuran Cihan Şit’in senaryosunu yazacağı, New York’ta çekilecek ve dijital platformda yayınlanacak sinemada rol alacağı konuşuluyor.

“BEREN İŞİNİ BİLİR”

Kenan Doğulu, bu buluşmayla ilgili fikrinin sorulması üzerine, “Ben o işe asla karışmam. Beren’in yaptığı işlere karışmadım, o işini güzel bilir. Bana müzikle ilgili sorun” halinde cevapladı.