Jessica Simpson alkolü bırakmasını eski fotoğrafıyla kutladı

Kamelya

New member
Amerikalı pop müzikçisi ve oyuncu Jessica Simpson, alkol alışkanlığıyla boğuştuğu devirde çekilen bir fotoğrafını toplumsal medya hesabında paylaşarak takipçilerini şaşırttı.

41 yaşındaki Simpson, 1 Kasım 2017 günü çekilen fotoğrafında bugünkü halinden hayli farklı bir görünüm sergiliyor. Üç çocuk annesi Jessica Simpson, fotoğrafta, üzerinde pembe bir eşofman kadro ile loş ve dağınık bir odada otururken görülüyor. Yüzünün makyajsız olması bir yana berbat alışkanlıklarından kaynaklanan ödem de muhakkak oluyor.

Simpson bu fotoğrafla birlikte 2017’den bu yana ömründe neler değiştiğini de satırlara döktü. Ünlü yıldız, “O kişi, benim tanınmaz hale gelmiş bir versiyonum” diye yazdı.

Simpson, o günlerde kendisiyle ilgili “kilidi açılacak”, keşfedilecek epeyce şey olduğunu anlattı. daha sonra da o anda, ışığını ve kendisine karşı olan hürmetini geri almak için giriştiği savaştan galip çıkacağını hissettiğini tabir etti. Simpson, bunu yapmak için de alkol alışkanlığından kurtulması gerektiğini bildirdi.

“KENDİMİ SEVEMEDİM, KENDİME HÜRMET DUYAMADIM”

“Dürüst olmak gerekirse hayli yorulmuştum. Acıyı hissetmek istedim, zira bu biçimdece onu bir onur rozeti üzere göğsümde taşıyabilecektim” diyen Simpson, bildirisini şu biçimde sürdürdü:

“Dört yıl olduğuna inanamıyorum. Bana iki yıl üzere geliyor. Bu bence âlâ bir şey” diye yazdı.

O fotoğrafın çekildiği gün alkol bağımlılığıyla uğraşa giriştiğini belirten Jessica Simpson “Sorun alkol değildi, sorun bendim” diye devam etti.

Akabinde da bu paylaşımdaki en içten kelamları yazdı:

“Kendimi sevemedim, kendime hürmet duyamadım. Bugün bunu yapıyorum. Kaygılarımla barıştım ve ömrümün üzücü kısımlarını kabul ettim. Kendi şahsi gücüme, ruhumdan gelen bir güçle sahip çıkıyorum. Çılgıncasına dürüstüm ve açığım. Özgürüm.”