Jennifer Garner, Bennifer’dan rahatsız değil

Kamelya

New member
2018’de Ben Affleck ile boşandıktan daha sonra, eski eşinin Ana de Armas ile bağlantını destekleyen hatta üç çocuğunun onunla tanışması konusunda yardırmcı olan Jennifer Garner, müspet halini sürdürmeye devam ediyor. Entertainment Tonight bakılırsa, Ben Affleck’in eski eşi Jennifer Garner, Affleck’in bir daha Jennifer Lopez ile bir arada olmasını sorun etmiyor.

“EN UYGUNUNU İSTİYORLAR”

Bir kaynağın ET’ye verdiği demeçte, “Jennifer Garner ve Marc Anthony destekleyici olmaya devam ediyor ve rastgele bir makus niyet yok üzere görünüyor. Hepsi yalnızca birbirleri ve aileleri için en uygununu istiyor” dedi.

“ÇOCUKLAR MUTLU”

Kaynak, ilgili taraflar için en büyük önceliğin ailelerinin nihayetinde keyifli olması olduğunu da kelamlarına ekledi. Kaynak, “Çocukları yalnızca ebeveynlerini keyifli görmek istiyor ve ikisi için de en kıymetli şey onlar. Jöennifer Lopez’in çocukları annelerini bu kadar aşık gördükleri için hayli mutlular” tabirlerini kullandı.

SETTE TANIŞTILAR

Lopez ve Affleck ikilisi, 2000’li senelerda Hollywood’un en beğenilen çiftlerindendi. Bir devir Bennifer olarak anılan Jennifer Lopez ile Ben Affleck, birinci vakit içinderda 2002 yılında birlikte rol aldıkları Gigli isimli sinemanın setinde tanıştılar. İki yıl nişanlı kalan çift, 2004’te ayrıldı.

2015’TE AYRILDILAR

Affleck, 2005 yılında Jennifer Garner ile evlendi 2015’te ayrıldı. Lopez de 2004’te evlendiği Marc Anthony’den 2014’te boşandı.
Affleck’in eski eşi Jennifer Garner’dan üç çocuğu, Lopez’in de eski eşi Marc Anthony’den ikizleri var.

BÜYÜK BİR AİLE OLMAYI BAŞARDILAR

Evvelki evliliklerinden çocukları olan ikili, çocuklarını bir ortaya getirerek büyük bir aile olmayı başardı. Ben Affleck, hafta sonları hem kendi çocukları tıpkı vakitte Jennifer Lopez’in çocuklarıyla birlikte vakit geçiriyor.

Ada Masalı 7. yeni kısım fragmanı