Haluk Levent, futbolcu Mario Balotelli’nin bağışını deklare etti

Kamelya

New member
Star’da yayınlanan Haluk Levent‘le bir daha programını sunuculuğunu üstüne alan ve program yardımıyla gereksinimi olan bir epey bireye yardımda bulunulmasını sağlayan ünlü müzikçi Haluk Levent, Twitter hesabından Mario Balotelli ile şalgam içerken çekilmiş bir fotoğrafını paylaşıp İtalyan golcünün bağışta bulunduğunu belirtti.

Levent, İtalya ve İngiltere’de oynadığı devirlerde de evsiz çocuklara dayanakta bulunan Adana Demirspor oyuncusu Balotelli’nin, AHBAP Derneği aracılığıyla altı aileye yardım yaptığını deklare etti.

ŞALGAM SUYU İÇTİLER

Balotelli ile çekilen bir fotoğraf paylaşan Levent, “Görme bozukluğu yaşayan Sevinç’in ameliyatı; ayrıldığı eşinden şiddet görür görmez çocuklarıyla açıkta kalan Kader’in 1 yıllık konut masrafını; mide kanseri olan Yaşar’ın 5 aylık kira borcunu ve 3 ailenin hastane masrafını karşılayan Mario Balotelli ile şalgam kelamımızı yerine getirdik” tabirlerini kullandı.

ŞAMPİYONLUK PRİMİNİ SOKAK ÇOCUKLARINA BAĞIŞLAMIŞTI

İtalya Ulusal Kadrosu’nda aldığı primleri sokak çocuklarına bağışladığını belirten Balotelli, “Ayrıca ben çok yardımsever bir beşerim. İtalya ulusal kadrosu ile şampiyon olduğumda aldığım bütün primi İtalya’daki sokak çocuklarına bağışladım. Ben çocukları fazlaca seviyorum. Ben gençleri fazlaca seviyorum. Benim için millet, din, lisan, ırk hiç fark etmiyor. Ben herkesi fazlaca seviyorum” demişti.

Türkiye’de de yardımlarını sürdürmek istediğini kaydeden yıldız golcü, “Ayrıca önümüzdeki hafta için devlete bağlı olan kimsesizler yurdundan bir randevu istedim. Türkiye Cumhuriyeti Devleti de olumlu bir biçimde karşılık verip teşekkür etti. Orada bulunan çocuklara yardımda bulunacağım. Onlara forma, futbol ayakkabısı, spor ayakkabı, kırtasiye gereçleri, eşofman ekibi, şortlar alacağım. Ne var ise, ne eksikleri var ise hepsini tek başıma karşılama sonucu aldım. Bana bu fırsatı verdiği için Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” biçiminde konuşmuştu.

HALUK LEVENT’LE YİNE PROGRAMI PAZAR GÜNLERİ STAR’DA