Çağlar Ertuğrul: Maksadım Hollywood

Kamelya

New member
“Teşkilat” dizisinin başrol oyuncularından Çağlar Ertuğrul, İbrahim Selim’in YouTube’da yayınlanan programına konuk oldu.

GAYESİ HOLLYWOOD

Samimi açıklamalarda bulunan Ertuğrul, gelecekteki amacının Hollywood olduğunu söylemiş oldu.

Gitmek ücretsiz lakin asıl sıkıntı orada tutunabilmek ve devam edebilmek diyen Ertuğrul, “Bu söylemiş olduklerim kulağa hayli hayalperest gelebilir fakat günümüzde daha kolay olduğunu düşünüyorum ben. Evet, oralarda pastadan hisse almaya çalışan epeyce kişi var lakin oradaki pastalar da daha büyük baktığımızda. Benim de irtibatım var aslında oradaki birkaç şahısla. Bakalım vakit neler gösterecek” dedi.

“ÇAKMA HOLLYWOOD YILDIZI DEDİLER”

Sık sık ABD’li oyuncu Jake Gyllenhaal’a olan benzerliği ile gündeme gelen 34 yaşındaki oyuncu, “Hakkında çıkan saçma bir Magazin haberi var mı?” sorusunu ise şu biçimde yanıtladı:

“Var. Hatta magazindeki birinci haberimdi muhtemelen. ‘Dağ’ sineması çıkacağı vakit bir gazetede ‘Türk sinemasında çakma Hollywood yıldızı’ diye başlık atılmıştı. Hani güya sinemada Jake Gyllenhaal ismi yazıyor fakat ben oynamışım üzere bir haberdi.”

“KENDİMİ CİDDİYE ALMAM”

Samimi açıklamalarda bulunan Ertuğrul, “Ortamda benden çok diğerine gülünürse bozulmam, bilakis yük kalkar üstümden. Komik ortamı severim. Kendimi ciddiye almam esasen, kendini ciddiye alan insanı da sevmem” diye konuştu.

“HAYALİM DAİMA SİNEMA OLDU”

Hayalinin tiyatro yerine sinema olduğunu söyleyen oyuncu, “Hayalim daima sinema oldu, tiyatro değil, hatta direkt direktörlüktü hayalimde olan. Lakin işin mutfağını da görmek ismine üniversitedeyken okulun tiyatro kulübübe girdim. Oyunculuk konusunda hoş geri bildirimler alıp, ‘Yönetmenliğini sonrasındasında da yapabilirsin’ üzere yorumlar duyar duymaz bu kanaldan devam etmeye karar verdim” açıklamasını yaptı.

NTV’yi toplumsal medyadan takip edin