Birkan Sokullu ve Eda Gürkaynak çiftinden evlilik açıklaması

Kamelya

New member
Paklar Apartmanı’nın ‘Han’ı Birkan Sokullu evvelki akşam sevgilisi Eda Gürkaynak ile Arnavutköy’de görüntülendi.

Yerden erken ayrılmasıyla alakalı açıklama yapan Eda Gürkaynak, “Benim yeni bir projem var, ikinci el bir pazar yeri yatırım sürecindeyim, o yüzden ağırım. Birkan’ın da setinden vakit buldukça bir arada vakit geçiriyoruz” dedi.

27 yaşındaki Gürkaynak, “Birkan’ın işine hürmet duyup destekliyorum, o da bana hürmet duyup destekliyor. İşler düzgün gittiği sürece hiç bir sorun yok” halinde konuştu.

Gürkaynak, “Oyunculuk yapan birisiyle münasebet yaşamak güç mu?” sorusuna ise, “Birkan’la olmak bana hiç sıkıntı gelmiyor açıkçası. Oyuncu olması da sorun değil, ben onun o kreatif tarafını da seviyorum, dünyasını seviyorum, epeyce da besleniyorum. O yüzden rastgele bir sorun hayatıyoruz” diye karşılık verdi.

“AİLEM BİRKAN’I ÇOK SEVİYOR”

Muhabirlerin evlilik sorularına karşılık veren Gürkaynak, “Bu işler iyisi, her şey âlâ gidiyor. Memnunum. Acelemiz yok. Benim ailem hayli özdendir ve hayli seviyorlar Birkan’ı. Birinci günden beri tanıyorlar, çok de âlâ anlaşıyorlar. Ben epeyce severim bu biçimde ailecek hoş vakit geçirmeyi” dedi.

Birkan Sokullu ise yaptığı açıklamada, “Güzel giden bir münasebetimiz var. Her şey hayli yolunda. Çok mutluyuz” tabirlerini kullandı.

Eda Gürkaynak’ın ailesiyle bir ortaya gelmesiyle ilgili de açıklamalarda bulunan Sokullu, “O aileye girmek değil, tanışıklık… O da benim ailemi tanıyor. Bu hayli hoş bir şey. Mutluluğumuzu kendi etrafımızla paylaşmaya çalışıyoruz. Sinerjimiz devasa yükseklikte. Umarım bu biçimde devam eder” halinde konuştu.

36 yaşındaki Birkan Sokullu, “Evlilikle alakalı rastgele bir negatif yargım yok. Bir gün bu biçimde bir şeye karar verirsek, bunu uygulamaktan kaçınmayız” dedi.

NTV’yi toplumsal medyadan takip edin