Senem Kuyucuoğlu’dan kız arkadaşı ile fotoğraf

Kamelya

New member
Tescilli hoş Senem Kuyucuoğlu yarı Rus yarı İranlı sevgilisi Medis Mir ile ayrıldıktan daha sonra tenisçi Yasemin Ada Börü’yle yeni bir aşka yelken açmıştı.
Yasemin Ada Börü ile beraberlik yaşayan Senem Kuyucuoğlu, toplumsal medya sayfasını faal kullanımıyla ve paylaştığı fotoğraflarla dikkat çekiyor.

Senem Kuyucuoğlu’nun geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımda, bir konut ortamında sarmaş dolaş oturan çift dudak dudağa oldukları kareyi sevenleriyle paylaştı.

‘HAYATIM ALT ÜST OLDU’

Geçtiğimiz aylarda bir programa konuk olan Senem Kuyucuoğlu, Türkiye’de ve Amerika’da modellik yaptığı periyotta basına servis edilen imgelerinin hayli konuşulması hakkında açıklama yaparak, ‘yaşamım alt üst oldu. Kendi hayatımı kendi ellerimle mahvettim’ demişti.

Manzaraların en yakın arkadaşı tarafınca afişe edildiğini belirten Kuyucuoğlu, ‘Bu kadar şeyi saklayıp, bir anda kendimi odak noktası olarak buldum. Bu epeyce rencide ediciydi’ demişti.

SENEM KUYUCUOĞLU KİMDİR?

1990’da İzmir’de doğan Senem Kuyucuoğlu modelliğe 14 yaşında başladı.

2006 yılında, Deniz Akkaya ile Top Model Türkiye müsabaka programına katıldı ve burada ikinci oldu.

2007 yılında Best Model of Turkey yarışında ‘Türkiye’nin en yeterli modeli‘ seçilen Kuyucuoğlu, tıpkı yıl düzenlenen Best Model of the World yarışına Türkiye ismine katıldı ve burada da ‘Dünyanın en yeterli ikinci modeli‘ seçildi.

Senem Kuyucuoğlu, modellik yarışlarında elde ettiği derecelerin akabinde mesleğine devam etti. Çeşitli defile ve tertiplerde yer aldı.

2009’un Mart ayında Fashion One TV’nin ekran yüzü olan Kuyucuoğlu, bir daha tıpkı kanalda ‘Moda Polisi’ isimli moda programını sundu.

Nisan 2009’da katıldığı Miss Turkey 2009 yarışında ikinci olan Senem Kuyucuoğlu, Türkiye’yi Kâinat Hoşluk Müsabakası’nda (Miss Universe) temsil etme hakkını elde etti.

24 Ağustos 2009’da Bahamalar’da yapılan Kâinat Hoşluk Yarışı öncesi rahatsızlanan Kuyucuoğlu, Türkiye’yi temsil etti; fakat dereceye giremedi.

MEYYİT EKMEĞİ FRAGMANI