O Ses Türkiye’de şampiyon belirli oldu

Alparslan

Member
O Ses Türkiye’nin merakla beklenen şampiyonu belirtildi.

Heyet koltuğunda Murat Boz, Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk ve Oğuzhan Koç’un yer aldığı O Ses Türkiye’de Murat Boz’un ekibinden iki isim, Beyazıt Öztürk’ün grubundan üç Oğuzhan Koç’un ekibinden iki ve Ebru Gündeş’in ekibinden üç isim ismini finale yazdırdı. Dün akşam canlı olarak ekrana gelen finalde büyük heyecan yaşandı.

O Ses Türkiye’de son 4’e kalmayı başaran yarışmacılar Hasan Koçak, Hakkı İlek, Mert Yenihayat ve İhtilal Seyrek oldu. Şevval Ekiz ve Mustafa Açıkgöz ise alkışlar eşliğinde stüdyodan ayrıldı.

EBRU GÜNDEŞ: ARTIK BEN RAHATIM

Yapılan son eleme ile birlikte Ebru Gündeş’in ekibinde yarışa devam eden bir isim kalmadı. Müsabakada şampiyon olma ihtimali kalmayan Ebru Gündeş ‘Artık ben rahatım siz düşünün’ diyerek kendisi için hazırlanan görüntü’yü izledi.

Beyazıt Öztürk, kendi yarışmacılarından olan İhtilal Seyrek’in son 4’teki performansını izlerken duygusal anlar yaşadı. İhtilal müziğini seslendirmesinin akabinde ‘Beyaz abi ile bir arada çalışıyor olmak onur verici bir şey. Müzik söylerken bir şeyler anlatmaya çalışıyorum aslında. Umarım bu size de geçiyordur.” dedi.

O Ses Türkiye’nin finalinde sürpriz bir isim de vardı. 9. dönemin şampiyonu olan ismi Alkan Dalgakıran finalde sahne aldı. Dalgakıran ‘Şampiyon oldum daha sonra pandemi geldi. bu biçimdece 2 sene şampiyon olan tek isim oldum’ diyerek stüdyodakileri güldürdü.

SON 2’YE KALAN İSİMLER

O Ses Türkiye’de finale çıkan iki isim aşikâr oldu. O Ses Türkiye’nin birinci finalisti Oğuzhan Koç’un grubundan Hasan Koçak oldu. Öteki finalist ise Beyazıt Öztürk’ün kadrosundan İhtilal Seyrek oldu.

İhtilal Seyrek final gayretinde ‘Yalnızım ben’ isimli şarkıyı seslendirdi. Seyrek müziğini söylemiş oldukten daha sonra yaptığı konuşmada, “Buradaki 10 kişi de bence şampiyon. Buraya geldiğimizden beri arkadaşlığı hiç ihmal etmedik.” dedi.

Hasan Koçak final gayretinde tulum çalarak ‘cilveloy’ müziğini seslendirdi.

ŞAMPİYON MUHAKKAK OLDU

O Ses Türkiye’nin bu yıl kazanan ismi muhakkak oldu. O Ses Türkiye onuncu dönemin şampiyonu Hasan Koçak oldu. Oğuhan Koç’un kadrosundan olan Hasan Koçak şu açıklamalarda bulundu: Destekleyen herkese epey teşekkür ediyorum. Ben Artvin’den geliyorum. Çok gururluyum.