John Travolta eşinin mevtini oğluna nasıl deklare ettiğını anlattı

Kamelya

New member
Ünlü oyuncu John Travolta, eşi Kelly Preston’ın vefatının akabinde 10 yaşındaki oğlu Benjamin’le ortalarında geçen duygusal diyaloğu anlattı.

Preston, iki yıllık göğüs kanseri uğraşının akabinde Temmuz 2020’de 57 yaşındayken ömrünü kaybetmişti.

Travolta, Kevin Hart’ın Hart to Heart isimli talk show programında ailesinin bu acı kayıpla nasıl başa çıktığını anlattı.

Travolta şunları söylemiş oldu:

“Ben, bir defasında bana ‘Annem öldüğü için senin de gideceğinden korkuyorum’ dedi. Ben de ona ‘Bu fazlaca farklı bir şey’ dedim. Ve ona benim uzun ömürlülüğüm ve onun hayat mühleti içindeki farkı anlattım.”

OĞLU DA 16 YAŞINDA HAYATINI KAYBETMİŞTİ

Travolta, oğluna, “Sen her vakit doğruları sevmişsindir ve ben de sana hayat hakkında doğruyu anlatacağım. Hiç kimse ne vakit öleceğini ya da ne vakte kadar yaşayacağını bilmez. Ağabeyin Jett 16 yaşındayken hayatını kaybetti. Annen 57 yaşındayken. Çok gençlerdi. Ama kim bilebilir? Ben yarın ölebilirim. Sen de o denli. Herkes ölebilir. ötürüsıyla buna hayatın bir modülü olarak bakalım. Tam olarak bilemezsin. hayatını olabildiğince en uzun biçimde yaşamak için elinden gelenin en düzgününü yap” söylemiş olduğini söylemiş oldu.

Travolta’nın büyük oğlu Jett Travolta, 2009 yılında Bahamalar’daki tatil sırasında apansız hayatını yitirmişti.

“OĞLUM BAKIŞ AÇIMI DEĞİŞTİRDİ”

67 yaşındaki Amerikalı aktör, oğlu Benjamin’in ona 30 yıl evvel olan şeyleri hatırlayıp hatırlamadığını sorduğunu belirtti:

“Ona ‘Evet’ dedim. O da bana, ’30 yıl fazlaca uzun üzere mi görünüyor?’ diye sordu. ‘Evet’ dedim. Bana, ‘yaşamında yaşayacağın 30 yıl daha olduğunu düşünmüyor musun?’ diye sordu. ‘Evet, düşünüyorum. En az 30 yılım daha var’ dedim. O da ‘Bunda sorun ne?’ dedi. Bu, 10 yaşındaki birinin bana anlattığı bir şeydi. Benim bakış açımı değiştirdi.”

HASTALIĞINI BİLİNMEYEN TUTTULAR

Kelly Preston, eşi John Travolta ve iki çocuğu ile birlikte yaşadığı Florida, Clearwater’daki konutlarında hayata veda etmişti.

Travolta, acı haberi toplumsal medya hesabından duyurmuştu. Preston’ın iki yıldır kanserle çaba ettiği süreç ise basın ve kamuoyundan bilinmeyen tutulmuştu.

Hollywood’un en keyifli çiftlerinden biri olan Travolta ve Preston, 1989 yılında rol aldıkları The Experts isimli sinemanın setinde tanışmış ve kısa bir süre daha sonra Paris’te nikah masasına oturmuştu.