“Hakemlerdeki FETÖ’cüleri temizleyin”

Libero

New member
Muhteşem Lig’in 25. haftasında oynanan ve 1-1 biten Adana Demirspor Beşiktaş maçının akabinde Adana grubunun lideri Murat Sancak hayli sert açıklamalarda bulundu. Maçın hakemi Ali Şansalan’ı gaye alan Sancak, ”Bugün az daha katliam olacaktı. Hakemlerin içerisindeki FETÖ’cüleri temizleyin” tabirlerini kullandı.

Adana Demirspor’un 2 golünün iptal edildiği maçın akabinde hakem Ali Şansalan’ı amaç alan ve adeta ateş püsküren Adana Demirspor Lideri Murat Sancak, TFF’ye ve lider Nihat Özdemir’e seslenerek, “Hakemlerin içerisindeki FETÖ’cüleri temizle” tabirlerini kullandı.

İşte Murat Sancak’ın epey konuşulacak açıklamalarından satır başları…

“Sayın Nihat Özdemir liderim, hakemlerin içerisindeki FETÖ’cüleri temizle liderim. Bunlar daima FETÖ’cülerin yapıtı. Her kurumda Emniyet’te, Askeriye’de FETÖ’cüler vardı da hakemlerin içerisinde mi yok!”

”Bu hakem, eyyamcının teki. Maçı katletti. Futbolcuları saha içerisinde tehdit etti. İptal edilen golde niye VAR’a gitmiyorsun ? Balotelli önünü kesmiyor. Ofsayt durumu yok. Bunlar maça hazırlıklı gelmiş.”

”Herbiçimde birinci maçın intikamını aldılar. Bana ceza verebilirsiniz. Doğruları söylemekten hiç bir vakit kaçınmayacağım.”

“Sayın Nihat Özdemir, Fetöcü hakemleri temizleyin! Bugün az daha katliam olacaktı. Bütün taraftarı tahrik etti. Futbolcuları alanda tehdit etti. Herbiçimde birinci maçın intikamını aldılar. Eyyamcı hakemlerle bu lig bitmez.”

‘FENERBAHÇE MAÇINDA PENALTIMIZ VARDI’

“Barış Sarper Latife mı ne karın ağrısıysa. Attığımız son gole bakınca Balotelli önünü kesmiyor kalecinin, ofsayt yok.”

“Bütün taraftarları galeyana getirdi. Kâfi lakin artık yeter! Bu kadar hakemlere dayanak olan biri olarak seyircilerin beni eleştirdiği yerde, hiç bir vakit hakem eleştirmedim. Yeni gelen MHK Liderini bile aradım. En büyük dayanak benden olacak ancak yeter!”

“Bu hakem birinci haftaki Fenerbahçe maçımızı da yönetti bu hakem! Penaltımız vardı. Bütün kamuoyunun şahit olduğu durumlardı. Maalesef penaltıyı vermedi. 4 büyük kulüp fobisi nedir. Neyi müdafaaya çalışıyorsunuz. Kâfi fakat gerçekten yeter! Yorumcu arkadaşlara söylüyorum, eski hakemlere. Konumları adaletlice tek tek yeterli değerlendirin. Eyyamcılık yapmayın!”