Benim yaşamım’ın başrol oyuncuları Nilsu Berfin Aktaş ve Genco Özak kimdir?

Kamelya

New member
Genel direktörlüğünü Onur Tan’ın, direktörlüğünü ise Orkun Çatak’ın üstlendiği Benim hayatım, 31 Ekim Pazar akşamı yayın hayatına başladı.

Başrollerinde; Nilsu Berfin Aktaş, Genco Özak’ın yer aldığı Benim hayatım, hayatın tüm zorluklarına karşın ailesiyle birlikte hayallerini gerçekleştirmek için İstanbul’a taşınan bir kızın öyküsünü anlatıyor.

NİLSU BERFİN AKTAŞ KİMDİR?

1998 yılında Ankara’da dünyaya gelen Nilsu Berfin Aktaş, Yetenek Konutu Sanat Akademisi Oyunculuk kısmından mezun oldu.

2018 yılında Nurgül Yeşilçay, Hamdi Alkan ve Fırat Parlak’ın jüriliğini yaptığı ”Geleceğin Starı” yarış programı ile isminden kelam ettiren oyuncu, mesleğinde Pantene, Cornetto, Turkcell üzere markaların reklamlarında da rol aldı.

2019 yılında ”Tesadüf” isimli sinemasından daha sonra ”Kuzey Yıldızı Birinci Aşk” isimli dizide yer aldı.

Şimdilerde ”Benim ömrüm” dizisi ile izleyici karşısına çıkan oyuncu, 1,70 m uzunluğunda ve 52 kg ağırlığındadır.

GENCO ÖZAK KİMDİR?

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Genco Özak, lisans eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Hoş Sanatlar Fakültesi’nde tamamladı.

Özak, mesleğinin başındayken başrollerinde Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yer aldığı ”Çalgı Çengi” sinema sinemasının üretim takımında nazaranv aldı.

Oyunculuğa adımını 2014 yılında rol aldığı ”Kocamın Ailesi” ile atan Özak, ”Güvercin” dizisinde canlandırdığı ‘Ökkeş’ karakteriyle tanındı.

Taşra Kabare’nin ”Paklık İşleri” isimli tiyatro oyununda yer alan genç oyuncu, ekranların büyük ilgi goren dizisi Çukur‘da ‘Kulkan Erdenet’ karakterine hayat verdi.

Şimdilerde Star TV’nin yeni dizisi Benim ömrüm‘da Ali karakterini canlandıran Özak, 1.84 metre uzunluğunda, 79 kilo ve Akrep burcudur.