Versace’nin yeni yüzü Dua Lipa oldu

Kamelya

New member
Daha öncesinde Versace’nin La Medusa Bag tanıtımında rol alan ünlü müzikçi Dua Lipa, artık de markanın 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonu için kamera karşısına geçti. Ünlülerin fotoğrafçı ikilisi olarak tanınan Mert Alaş ve Marcus Piggott’un objektifine poz veren Grammy ödüllü 25 yaşındaki müzikçi, kızıla boyattığı saçlarıyla hayranlarını farklı bir Dua Lipa’yla tanıştırdı.

Versace, Dua Lipa’yı 2019 Met Gala’nın yanı sıra yıllar boyunca sayısız aktiflik için giydirdi. En son, En Yeterli Pop Vokal Albümü mükafatını aldığı Grammy’nin kırmızı halısında Atelier Versace kıyafetiyle göz kamaştıran Lipa, sonunda bu işbirliğini reklam kampanyasına taşımış oldu.

“Versace’nin ikonik konutu ile çalışmaktan dolayı epey heyecanlıyım” diyen Lipa, “Donatella ile bu kadar yakın çalışmak ve ortak moda aşkımız üzerinden bağ kurmak gerçek üstüydü. Bu süreçteki iştiraki unutulmaz bir tecrübe oldu. bir arada yarattığımız görseller hayal ettiğimden bile daha yeterli, bunları sizlerle paylaşmaktan dolayı hayli heyecanlıyız” formunda konuştu.

“VERSACE İÇİN DAHA GÜZEL BİR BAYAN DÜŞÜNEMİYORUM”

İşbirliği hakkında konuşan Donatella Versace de “Dua ile birkaç yıl evvel Londra’da tanıştım. Hoş bir kız olduğunu biliyordum ancak sesinin tınısını duyduğumda, eşsiz ve özel bir şeye sahip olduğunu çabucak anladım. bu biçimdedan beri mesleğinin yükselişini izledim ve onunla biroldukça kusursuz an için ortak oldum” dedi. Markanın sahibi, “Şu anda Versace’nin ve bu koleksiyonun ruhunu somutlaştıracak daha düzgün bir bayan düşünemiyorum” tabiriyle dikkat çekti.