Ünlü futbolcunun yeni adresi belirli oldu

Libero

New member
Transfer dönemine süratli başlayan Paris Saint-Germain (PSG), Real Madrid’te mukavelesi biten Sergio Ramos ile 2 yıllık kontrat imzaladı. Başşehir grubu transferi resmi internet sitesinden duyurdu. PSG toplumsal medyadan yaptığı açıklamada, “PSG Takımı, Sergio Ramos transferini duyurmaktan memnuniyet duyuyor. İspanyol stoper ile 30 Haziran 2023’e kadar iki yıllık mukavele imzaladık” sözlerini kullandı.

“BUNUN BİR MODÜLÜ OLDUĞUM İÇİN GURUR DUYUYORUM”

Sergio Ramos ise, mukaveleyi imzaladıktan daha sonra yaptığı açıklamada, “Paris Saint-Germain’e katılmaktan dolayı epeyce memnunum. Bu, ömrümde büyük bir değişiklik ve yeni bir meydan okuma. Bunun bir modülü olduğum için gurur duyuyorum. Kusursuz oyunculardan oluşan bu takımın bir modülü olmak ve takımızın kazanmasına yardımcı olmak istiyorum. Mümkün olduğunca epeyce kupa kazanacağız’’ biçiminde konuştu.

“ONU PSG FORMASIYLA GÖRMEKTEN ÖTÜRÜ GURUR DUYUYORUM”

PSG İdare Konseyi Lideri ve CEO’su Nasser Al-Khelaifi de, “Bugün Paris, çağımızın en büyük oyuncularından birini ağırlıyor. Sergio Ramos’un ortamıza katıldığını duyurmaktan memnunluk duyuyoruz. Sergio en düzgünlerden biri. O doğuştan bir önder ve gerçek bir profesyonel. Deneyimi ve hırsı ile kulüple harika bir sinerji oluşturdu. Onu PSG formasıyla görmekten dolayı gurur duyuyorum ve taraftarlarımızın Ramos’a mükemmel bir karşılama yapacağını biliyorum” diye konuştu.