Ünlü futbolcu eşini dövdü

Libero

New member
Fenerbahçe ve Trabzonspor’un eski futbolcusu Özer Hurmacı’nın eşi Mihriban Hurmacı, ortalarında yaşanan tartışma daha sonrası eşi tarafınca darp edildiğini argüman etti. Yüzünün ve ellerinin fotoğraflarını toplumsal medya hesabından paylaşan Mihriban Hurmacı, “Sen bir canavarsın Özer Hurmacı!” tabirini kullandı.

Geçtiğimiz yıl boşanma davası haberleriyle gündeme gelen futbolcu Özer Hurmacı ile eşi Mihriban Hurmacı içinde sular durulmuyor. Mihriban Hurmacı, iki ay evvel boşanmaktan vazgeçtiği Özer Hurmacı’nın kendisini darp ettiğini argüman etti. Mihriban Hurmacı şiddet daha sonrasında son halini toplumsal medya hesabından paylaştı.

Özer Hurmacı, eşinin cep telefonunda gördüğü bayan fotoğrafları ve iletiler yüzünden ortalarında çıkan tartışma sırasında futbolcunun ellerine ve yüzüne vurduğunu söylemiş oldu. Yaşananları bir televizyon programında anlatan Mihriban Hurmacı “Dün akşam saat 21.00’de Özer’in cep telefonunda öbür bayanlara ilişkin bildiriler ve fotoğraflar gördüm. Bu yüzden tartışmaya başladık. Beni bir odaya çekerek ellerime, yüzüme vurmaya başladı. Başımı camlara vurdu, Seni gebertirim diyerek tehditte bulundu. Kendimi dışarıya sıkıntı attım” dedi.

Yüzünün ve ellerinin fotoğraflarını toplumsal medya hesabında ‘Kadına şiddete hayır’ hashtagiyle paylaşan Mihriban Hurmacı “Bunu asla saklamak istemiyorum. Özer Hurmacı sen bir canavarsın!”, “Kendimi kurtarmak istedim ellerinden, ancak tırnaklarını sapladı ellerime. Kırılmak üzereydi parmağım, Allah korudu. Kendimi dışarı atabildim, polise gidebildim” tabirlerini kullandı.

Bedeninde ve yüzünde ağrıların olduğunu söz eden Mihriban Hurmacı, eşi Özer Hurmacı’nın geçen aylarda palavra haber çıkarttığını belirterek, “Benim ailem Almanya’da yanımda kimse yok! Bu bile beni bu duruma sokuyor artık yeter! Kendisinin insanlara söylemiş olduği palavralardan bıktı. Çocuklarına da bana da otomobilimi yakarım da vermem çocuklara bir kuruş para göndermem diyor. Geçen aylarda çıkardığı palavra haberi hiç söylemiyorum bile…” diye yazdı. İkili, 2015’te hayatını birleştirmişti.

Mihriban Hurmacı, jandarmaya giderek eşi hakkında şikayette bulunduğunu söylemiş oldu.

İşte o fotoğraflar: