Salma Hayek aile uzunluğu Balenciaga defilesinde

Kamelya

New member
Salma Hayek, Balenciaga defilesinde ailesiyle birlikte uzunluk gösterdi. 55 yaşındaki Meksikalı Hollywood yıldızı, 59 yaşındaki Fransız iş insanı eşi François-Henri Pinault, kızları Valentina (14) ve Mathilde (21) ile bir arada, Paris Moda Haftası kapsamında düzenlenen defileyi izledi.

Pinault çiftinin kızları Valentina 2007’de dünyaya geldi. Mathilde ve 24 yaşındaki François Jr, François-Henri Pinault’nun eski eşi Dorothée Lepère ile beraberliğinden olan çocukları.

İş insanı beraberinde model Linda Evangelista ile beraberliğinden olan 15 yaşındaki Augustin’in de babası.

Pinault; Gucci, Saint Laurent ve Balenciaga üzere markaları kapsayan lüks moda kümesi Kering’in CEO’su.

“PARASI İÇİN EVLENDİ” SAVLARINI YALANLADI

Pinault’nun bir daha kendisiyle tıpkı ismi taşıyan babası, geçen yıl Bloomberg milyarderler listesinde 23’üncü en güçlü kişi olarak yer aldı. Pinault ailesi bununla birlikte Le Point mecmuasına, Fransız gazetesi Le Mode’a ve TF-1 TV kanalına da sahip.

Hayek ve Pianult 2009’da evlendi. Ünlü oyuncu, eşiyle parası için bir arada olduğu tezlerine geçen yıl katıldığı bir podcast programında cevap vermişti. Hayek, “Biliyorsun, onunla evlendiğimde herkes ‘Ah, bu mutabakatlı bir evlilik, parası için evlendi’ demişti. Ben de ‘Aman, her neyse ne sürtükler’ dedim. İstediğinizi düşünün.’ bir arada 15 yıl geçirdik, sevgimiz kuvvetli. Bir kez bile alınmadım, ‘Aman, her neyse ne’ diye düşünüyorum” demişti.

Hayek, varlıklı erkeklere ayrımcılık konusuna da değinerek “Biri varlıklı olduğu için çabucak âlâ biri olmayabileceği, materyalist, bedelleri olmayan, hatta aptal yahut bu zenginliği hak etmeyen biri olabileceği ya da hayli para sahibi olabilmek için yanlış şeyler yapmış olduğu düşünülür. Bunların hepsi önyargı ve bu ortada ben de bunları duydum” diye konuşmuştu.