Pelin Akil isyan etti: Bir çıkın ömrümüzden

Kamelya

New member
Kendisinden dört yaş küçük meslektaşı Anıl Altan ile beraberliğini beş yıl evvel evlilikle taçlandıran oyuncu Pelin Akil (35), üç yıl evvel ikiz kızları Alin ve Lina‘yı kucağına aldı. Memnun evlilikleri devam eden ünlü çift, kızlarıyla geçirdikleri anları toplumsal medya hesaplarından sık sık paylaşıyor. bir müddetdir TRT1’de yayınlanan Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı isimli dizide Isabel karakterine hayat veren Akil, son olarak kızlarından Lina’nın kucağında uyuduğu anları takipçileriyle paylaştı.

Kızıyla koltukta uyuduğu görüntüye; “Dünyanın en hoş duygusu musun? Lina benim kucağımda Alin babasının kucağında… Şükürler olsun” notunu düşen oyuncu, kendisini ikizleri içinde ayrımcılık yapmakla suçlayan takipçilerini ifşa etti. Pelin Akil, takipçisinden gelen “Alin hiç sizin kucağınızda olmadı ki aslına bakarsanız. Daima babada” iletisini; “Bir çıkın hayatımızdan ya valla” diyerek paylaştı.

Hoş oyuncu, bir diğer takipçisinin de “…Sürekli Alin’le ilgilendiğiniz o kadar belirli ki…” yorumuna da “Buna bakılırsa de Alin’ciymişim? O kadar bıktırdınız ki!” kelamlarıyla reaksiyon gösterdi.

“O KADAR BERBATSINIZ Kİ”

Akabinde da bir açıklama yapan ünlü isim, “O kadar berbatsınız ki lakin eminim ki kabul etmezsiniz. Size nazaran makus olan benim, evlat ayıran hatta tahminen size göre bir çocuğunu sevmeyen. Bir kısma bakılırsa Alin’ci bir kesite bakılırsa Lina’cı. Tüm ikizleri olan arkadaşlarıma yapılıyormuş fakat bu mobing. Hiç makus hissetmiyorum. İçimi biliyorum da içinizin kötülüğünü yüzünüze vurmak istedim. Bir de bu usul bildirileri beğenen ve takip eden sinsiler de fazlaca. Hepiniz bir annenin günahını alıyorsunuz. Söylemek istedim” sözlerini kullandı.

Kraliçe Elizabeth’ten ‘safir broş’lu Noel iletisi