Özer Hurmacı bıraktı

Libero

New member
Özer Hurmacı, toplumsal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamayla, emeklilik sonucunı duyurdu.

Özer Hurmacı, başta Aykut Kocaman olmak üzere, forma giydiği ekipler ve taraftarlarına teşekkür etti.

Mesleğinde daha evvel 2 kere A Ulusal Futbol Ekibi forması terleten, 1 Türkiye şampiyonluğu, 1 Türkiye Kupası ve 1 Türkiye Üstün Kupası kazanma başarısı gösteren Özer Hurmacı, son olarak geçtiğimiz dönem Bursaspor forması giymişti.

35 yaşındaki Hurmacı, bu dönem ise bir grupla mutabakata varamamıştı.

Özer Hurmacı’nın toplumsal medya hesabından yaptığı açıklama şu biçimde:

“Çok bedelli spor topluluğuna, futbol bana hayli hoş, epeyce özel hisler tattırdı. Çocukluğumda, gençliğimde, ömrümün her anında futbol var oldu. Benim içinse artık etkin futbolculuk mesleğimi noktalama vakti. Bu hoş senelerda yanımda olan başta hürmet kıymet hocam Aykut Kocaman’a; Fenerbahçe, Trabzonspor, Ankaraspor, Bursaspor ve formalarını gururla taşıdığım tüm pahalı topluluklara teşekkürlerimi sunuyorum. Takviyelerini yeterli günde berbat günde esirgemeyen başta aileme, tüm taraftarlara ayrıyeten teşekkür etmek istiyorum. Farkında olmadan üzdüğüm, kırdığım, sinirlendirdiğim birileri var ise haklarını helal etsinler. Her son yeni başlangıçlar demektir. Yeni maceralarda görüşmek üzere… Kalın sağlıcakla.”

Odatv.com