Göz etrafı ve cilt morluklarına dikkat

Manolya

Global Mod
Global Mod
Oftalmolojik ve dermatolojik tarafınca onaylanan Jophielle Eye Light bu eser nanopartikül içeren göz etrafı kremidir. Güneş müdafaa özelliği hiç bir ek husus kullanılmadan büsbütün üretim teknolojisi ve nanopartiküller ile sağlanıyor. Hem göz etrafı estetik süreçleri, ameliyatları, burun ameliyatları daha sonranda morarmalarda tesirli olurken , tıpkı vakitte cildin uzun periyodik morluklarında tesirli oluyor.

Göz etrafı cildim mor, ince ve kırışık diyorsanız bu haberimiz tam size nazaran…

Bu eser nanopartikül içeren birinci göz etrafı kremi, güneş müdafaa özelliği hiç bir ek unsur kullanılmadan büsbütün üretim teknolojisi ve nanopartiküller ile sağlanıyor. Hem göz etrafı estetik süreçleri, ameliyatları, burun ameliyatları daha sonranda morarmalarda tesirli olurken , tıpkı vakitte cildin uzun vadeli morluklarında tesirli oluyor.

*Göz etrafındaki morluklar için geliştirilmiş bir birinci nanopartikül içeren göz etrafı jelidir.

*Nanopartiküller yardımıyla cildin alt katmanlarına ulaşarak tesirli olur

*Sadece morluklara yönelik değil hem de gençleştirme antiaging tesirli olurken üretim teknolojisi ile güneş ışınlarına karşı göz etrafı hassas cildini korur.

*Tüm testleri Ege Üniversitesinde yapılmış olan Jophielle Eye Light bir ARGE eseridir.

*İçeriğinde peptidler, K vitamini, Aloe Vera, Arnica üzere eserler ile doğal bir eserdir.

Göz etrafında çizgi görünümünün azalmasına, nemlendirmeye ve renk eşitsizliğini dengelemeye yardımcı olur. Göz etrafındaki kırışıklık görünümünün değişiminde tesirli bir dermo-kozmetik eserdir. İçindeki katı lipid nano partiküller vasıtasıyla UV tesirlerini azaltmaya yardımcı olur, güneş müdafaa özelliği gösterir.

Antioksidan ve antiallerjiktir.
Hibya Haber Ajansı