Galoşla biniyordu! 3 bin kilometredeki Tofaş yeni sahibini buldu, işte satıldığı fiyat

Biricik

New member
Kadıköy‘de yaşayan galerici Sercan Deniz, geçen sene satın aldığı 1993 model Tofaş Doğan SLX arabasını internet üzerinden 200 bin TL fiyat ile satışa çıkartmıştı.

İnternette ilanı bakılırsanler, Tofaş marka araç için istenen 200 bin TL’yi görür görmez şaşkınlık yaşadı. Sercan Deniz ise arabanın fabrikadan çıktıktan daha sonra yalnızca 3 bin 480 kilometre kullanıldığını, araç kesimlerinin özgün ve değiştirilmemiş olduğunu, rastgele bir hasarının bulunmadığını tez ederek fiyatın uygun olduğunu belirtmişti. Deniz’in paylaştığı ilanı nazarann Muhammet Maden, aracı satın alarak 1993 model Tofaş Doğan SLX arabanın yeni sahibi oldu. Araç ziyan görmemesi ve kilometre yapmaması için cazip sayesinde saklanacağı otoparka gdolayıldü. Aracın alımlı ile gdolayılme anları vatandaşlar tarafınca ağır ilgi gördü.

“GERÇEK ALICISINI, DEĞERİNİ BİLECEK ALICISINI BULDU”

Araç sahibi Sercan Deniz yaptığı satış ile ilgili, “Bir buçuk yıl evvel almış olduğum 93 model yalnızca 3 bin 480 kilometrede olan aracımı geçen yapmış olduğumuz haberler kararında 200 bin TL’ye gerçek alıcısını, değerini bilecek alıcısını buldu. Daha evvel yapmış olduğumuz haberler de de söylemiş olduğim üzere araca 200 bin TL fiyat biçtik. Fiyatımıza istinaden Muhammet isimli arkadaşımız araca talip oldu. Sahiden de aracın bedelini, değerini bilecek olduğunu düşündüğüm için Muhammed arkadaşımıza aracımızı 200 bin TL’ye sattım. Aracın yeni alıcısı hayrını görsün diyorum.” formunda konuştu.

“DEĞERLİ BİR ARAÇ SATIN ALDIM”

Aracı satın alan Muhammed Maden, “aslına bakarsanız 5-6 aydan beri aracın peşindeydim. Arkadaşlardan fiyat konusunda yardımcı olmasını istedim. En sonunda 200 bin TL’ye anlaştık ve aracı aldım. Yani pahalı bir araç satın aldım. 3 bin 480 kilometrede bir araç, Tofaş SLX. Ben 95’liyim, araç 93 model. Şu anlık satmayı düşünmüyorum. Kendi otoparkımıza koyacağız aracı. İllaki satacağım lakin pahası bulununca satılır. Şu an satmayı düşünmüyorum. Bir iki yıl otoparkımda saklayacağım aracı” dedi.

Yeni sahibi, aldığı aracı cazibeli ile götürdü;

İhlas Haber Ajansı – Son Dakika Haberleri