Bornova Demokrasi Arenası’nı ağırladı

Manolya

Global Mod
Global Mod
Usta Gazeteci Uğur Dündar’ın sunduğu, televizyonların ekran klasiği “Demokrasi Arenası” programı Bornova’da gerçekleşti. Bornova Belediyesi’nin mesken sahipliğinde TELE 1 Televizyonu’nundan canlı olarak olarak yayınlanan program izleyicileri her vakit olduğu üzere ekran başına kitledi.

Duayen Gazeteci Uğur Dündar’ın sunduğu, CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, GÜZEL Parti İzmir Milletvekili ve Genel Lider Başdanışmanı Aytun Çıray ile Avukat Murat Ergün’ün konuşmacı olduğu Demokrasi Arenası, Bornova Belediyesi’nin konut sahipliğinde Bornova Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

Gururlu ve memnunuz

İlgiyle takip edilen programı Eşi Ufuk İduğ ile birlikte izleyen Bornova Belediye Lideri Dr. Mustafa İduğ, “Bornova’ya hoşgeldiniz. Demokrasi Arenası’na mesken sahipliği yapmak, sizleri kentimizde ağırlamak bizlere büyük gurur ve memnunluk verdi. Bize yaşattığınız bu onur için başta Sayın Uğur Dündar olmak üzere tüm konuklara teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Lider İduğ bir dürüstlük portresi

Bornova Belediye Lideri Dr. Mustafa İduğ’dan övgüyle kelam eden Uğur Dündar ise “Kendisi Türkiye’de görmeyi özlediğimiz dürüstlük portresi sergiliyor. Yaptıkları yatırım ve çalışmalar ortada. Şu kadarını söyleyeyim; Hem belediyenin borcu yok, tıpkı vakitte kasasında parası var. Bu milletin gelişmesinin önüne set çekenlerin üzerine nasıl hamasetle gidiyorsak bu biçimde parmakla gösterilecek kadar az sayıda olan dürüst, çalışkan, bedelli siyasetçileri de birebir hamasetle desteklememiz gerektiğine inanıyorum” dedi.

Bornovalı olarak gurur duyuyorum

CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel bir Bornovalı olarak Lider İduğ ile gurur duyduğunu söylerken GÜZEL Parti İzmir Milletvekili ve Genel Lider Başdanışmanı Aytun Çıray ile Avukat Murat Ergün de Bornova Belediyesi’nin yaptığı çalışmaları takdirle karşıladıklarını söz etti.

Hibya Haber Ajansı