“Bize Galatasaray’da bunu öğrettiler”

Libero

New member
Alanında konuk ettiği Galatasaray’ı mağlup eden Adana Demirspor’da maçın yıldızı Yunus Akgün, hislerini anlattı.

Üstün Lig’in 18. haftasında Adana Demirspor, alanında konuk ettiği Galatasaray’ı 2-0 mağlup ederken, Yunus Akgün attığı iki golle yıldızlaştı. Galatasaray’dan kiralık olarak Adana Demirspor’a gelen Yunus Akgün, maç daha sonrası beIN Sports’a konuştu.

Kelamlarına Montella’nın eksiklerini anlattığını belirterek başlayan Yunus Akgün, “Çok fazla konuşmak istemiyorum. Zira benim için duygusal bir maçtı. Ben Galatasaray’da büyüdüm, Galatasaray’da yetiştim. Galatasaray’da nerede olursak olalım en uygunu yapmamız gerektiği öğretildi. Gollerden daha sonra sevinmedim. Zira Galatasaray’da büyüdüm” dedi.

Galatasaray’a karşı attığı birinci golün akabinde Balotelli’nin ayağıyla başına vurarak yaptığı tebrik hakkında da konuşan Yunus Akgün “Balotelli hiç dışarıdan göründüğü bir insan değil. Bana fazlaca yardımcı oluyor. Gol daha sonrası yaptığı hareketi ben de beklemiyordum. Güzel anlaşıyoruz. Her şey uygun gidiyor” tabirlerini kullandı.