Bartın’da dehşet! Tabip, kargo firması çalışanlarını darp etti

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Bartın’da Aile Sıhhati Merkezinde tabip olarak nazaranv yaptığı öğrenilen M.S.S., kargosunun durumunu sorgulatmak üzere kargo firmasının ofisine gitti. Firma çalışanları M.S.S.’ye ilişkin kargonun dağıtıma çıkarıldığını ve gün ortasında teslim edileceğini söylemiş oldu. Hudutlu hallerle kargosunu bir an evvel almak istediğini belirten M.S.S. ısrarla kargosunun nerede olduğunu sorunca firma çalışanları alanda dağıtım yapan kuryeyi cep telefonundan aradı. Kuryenin telefona karşılık vermemesi üzerine daha da sonlanan M.S.S. kendisine yapılan telkinlere karşın hakaret ve kelamlı hücumlarda bulunmaya devam etti. Çıkan tartışmada M.S.S. firma müdürü Sudiye Güney’e atakta bulunup darp etti. Olay sırasında M.S.S.’yi durdurmaya çalışan kargo çalışanları da M.S.S.’nin saldırısına uğradı.

Yaşanan tartışmalar daha sonrası 2’si bayan 4 kişiyi darp eden M.S.S. aracıyla olay yerinden uzaklaştı. Kargo çalışanlarının şikayeti üzerine Emniyet Gruplarınca gözaltına alınan M.S.S. sözünün akabinde hür bırakıldı. 16 Nisan Cumartesi günü meydana gelen olay anı iş yerinin güvenlik kamerasına da saniye saniye yansıdı.

Kargo firmasında müdür olarak misyon yapan Sudiye Güney, “Beyefendi kargosunu sorgulatmak için şubemize geldiğinde kargosu teslim edilmediği için bize ağır hakaretlerde bulunduktan daha sonra bankoyu devirdi ve tarafıma taarruzda bulundu. Darp edildik. 3’ü bayan olmak üzere 2’si erkek çalışanımızdı. Bizi 5’imizi birden darp ederek, kollarımdan, ayaklarımdan, saçımdan sürükleyerek beni dövmüştür. olaydan daha sonra bana epey çok derecede ağır hakaretler, küfürler, taciz içerikli konuşmalar yaptığı için 2 gecedir uyuyamıyorum. Darp yediğim için ağrılarımdan da uyuyamıyorum. Psikolojim epey berbatlaştı. Düşlerime giriyor daima, şikayetçiyim” dedi.

Firma çalışanlarından Hasan Semerci de, “Şahıs şubeye gelerek kargom nerede durumunu öğrenebilir miyim? Kime teslim ettiniz diyerek dükkanda bağırmaya başladı. Kurye arkadaşımızı aradık. O sırada kurye arkadaşımızın telefonu şarjdaymış. Telefona bakamadı. Ve telefona bakamayınca şahıs bize bağırıp çağırmaya başladı. Güzellikle; bağırmayın, kurye arkadaşımıza ulaşalım. Kargonuzu bugün kesinlikle teslim edeceğiz diye lisana getirdik. Yalnız müşteri yine bağırıp çağırmaya başladıktan daha sonra Sudiye hanıma şiddet teşebbüsünde bulundu. Ayırırken hepimize darp uyguladı. Zira öfkesi fazlaca büyüktü. bu türlü bayana şiddet nasıl uyguladı ya da hepimize nasıl şiddet uyguladı onu çözemedik. Biz gereken yerlere aslına bakarsanız ilettik şikayetimizden vazgeçmeyeceğiz” biçiminde konuştu.