Ağır bakımdan çıktığı kabusu anlattı! Uyku azabı yapıyordu

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Olay, Sarıyer Bahçeköy Mahallesi, Valide Sultan Caddesi’nde 26 Şubat’ta 18.30 sıralarında meydana geldi. Boşanma etabında olan ve hakkında uzaklaştırma sonucu bulunan Satılmış Acar, 5 aydır kendisinden başka yaşayan paklık personeli eşi Aysun Acar’ın yaşadığı konutu buldu.

Kızıyla bir arada yaşayan Aysun Acar’ın konutunun önüne giden Satılmış Acar, konuşmak istediğini belirterek eşi Aysun Acar’ı dışarı çağırdı. Aysun Acar, iki kızıyla birlikte dışarı çıktı. Kızlarının uzakta kalmasını talep eden Satılmış Acar, eşi ile yaklaşık 5 dakika konuştu. Konuşmanın akabinde imam nikahı ile boşanacağını söyleyen Satılmış Acar, Aysun Acar’ı 4 yerinden bıçakladı. 3 gün ağır bakımda kalan Aysun Acar, yaşadıklarını anlattı.

“UYKU AZABI YAPIYORDU”

senelerca şiddete maruz kaldığını belirten Aysun Acar, “Hep ruhsal baskı gördüm. Bana azap ve eziyet ederdi. Yaşadıklarımı aileme hiç söyleyemedim. Dışardan bakan bizi epeyce memnun sanıyordu. Daima gülümseyerek hüznümü gizlerdim. Kimse mutsuz olduğumu bilmesin isterdim. en çok iş çığırından çıkınca aileme söylemek zorunda kaldım. Ailem beni yanına alıyordu daha sonra gelip benden son bir baht daha istiyordu. en çok 1 ay düzgün davranırdı daha sonra bir daha tıpkı biçimde oluyordu. Kendisine 10 kere son baht verdim. Her seferinde azabın boyutu değişirdi. Sabahlara kadar uyutmazdı, uyku azabı yapıyordu. Uyuduğum vakit tokat atıyordu. Uyuduğum vakit tokatla uyanıyordum. Daima soğuk su ile yüzümü yıkardım. Sabah 06.00’da kalkıp işe gittiğim için 2-3 günde bir 1 saat uyumama müsaade verirdi. Azap yaptıktan daha sonra, ‘Bir iki saat uykuyla çalışmayı öğreneceksin’ diyordu. Bunlara dayanamayıp ailemin yanına gittiğimde ailemi öldürmekle tehdit ederdi. Korktuğum için geri dönüyordum” diye konuştu.

“İMAM NİKAHINI DÜŞÜRECEĞİNİ SÖYLEYEREK BIÇAĞI BANA SAPLADI”

Aysun Acar, eşinin imam nikahı ile boşanacaklarını söyleyerek kendisini ikna ettiğini belirterek, “Evden ayrılalı 5 ay olmuştu. yine geldi, son sefer konuşmak istedi. Konuşmaya gittiğim vakit, ‘İmam nikahıyla boşanalım. Bir hoca bu biçimde yapmamı söylemiş oldu, evvel gerini dön ve kafanı göğe kaldır. Ben de bu türlü seni boşayacağım’ dedi. Ben o biçimde durdum, daha sonra koynundaki bıçağı hissettim. bu biçimde yapmasına gerek olmadığını söylemiş oldum. Koynunda ne olduğunu sordum, kalem olduğunu söylemiş oldu. Elini koynuna soktu ve bıçağı çıkardı akabinde 3-4 kez bıçağı bana sapladı. Bilhassa kalbimin oraya yanlışsız saplamaya çalıştı. Boğazıma da saplamaya çalıştı lakin nasıl saplayamadı hatırlamıyorum. Allah korudu. Ben iki elimle bıçağı tutmaya çalıştım. Sağdan soldan çocuklar geldi, o esnada beni eliyle boğmaya çalıştı. O esnada biraz nefes almaya çalıştım” halinde konuştu.

“DIŞARI ÇIKARSA BENİ ÖLDÜRECEK”

Aysun Acar, eşinin ceza almasını talep ederek, “Ben tahminen ölecektim, beni Allah kurtardı. Dışarı çıkarsa beni öldürecek bu işi yarım bırakmayacak. Benimle son kere konuşmasının niçini öldürmekti. Benim ölmem gerekmiyor, ceza almasını istiyorum. Çocuklarımın yetim kalmasını istemiyorum. Biz bayanız diye daima sıkıntı çekmek zorunda mıyız? Yanlış evlilik yaptıysak ömür uzunluğu bunun bedelini ödemek zorunda mıyız?” dedi.